O nas

stetoskop lekarz

Gabinet Dermatologiczny

W naszym gabinecie zadbamy o Twoją skórę.  Piękna i zdrowa skóra to nasz cel.

W naszym gabinecie możesz skorzystać z różnych metod leczenia skóry odpowiednio dobranymi zabiegami, wysokiej jakości preparatami, doskonałą laseroterapią  czy przy użyciu chirurgii estetycznej. Zapewniamy najnowszy sprzęt i  doświadczonych lekarzy, który pomogą osiągnąć oczekiwany efekt.

W naszym gabinecie poczujesz rodzinną atmosferę i uzyskasz profesjonalną pomoc.

Poznaj naszych specjalistów

Zapoznaj się z profilami lekarzy przyjmujących w naszym gabinecie

lek. med. Taras Grochowski

specjalista chirurgii ogólnej i dziecięcej

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i dziecięcej. Posiada doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób jamy brzusznej, przepuklin, powikłań cukrzycy w tym stopy cukrzycowej, wytwarzania dostępu naczyniowego do dializ. Przeprowadza drobne zabiegi chirurgiczne w warunkach ambulatorium – usuwanie znamion skórnych, kaszaków, tłuszczaków, jak również zabiegi z zakresu podologii.

Dr n. med. Anna Wilczyńska

Specjalista  ginekologii i położnictwa

Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa. Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie. Wykonuje badania USG narządu rodnego, piersi i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne. Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii. Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. W naszym gabinecie zajmuje się laserowym leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacją i ujędrnianieniem pochwy, leczeniem zmian pomenopauzalnych, odmładzaniem sromu, laserowym usuwaniem nadżerek i zmian ze sromu np. kłykcin kończystych.

Emilia Łojewska

Specjalista dermatolog - wenerolog

W 2005 roku z wyróżnieniem ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Klinice Dermatologicznej WUM, Instytucie Wenerologii i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. W latach 2008r.- 2014r. pracowała jako asystent w Oddziale Dermatologii Dorosłych, od 2014r. pracuje w Przychodni Centrum Dermatologii MSS w Warszawie. Dr Łojewska specjalizuje się w dermatologii i wenerologii oraz stale podnosi kwalifikacje zawodowe odbywając staże i uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej i laseroterapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Od 2010 r. pracuje w gabinecie NeoDerm, w którym zajmuje się kompleksowym leczeniem dermatologicznym i medycyną estetyczną. W zakres zabiegów estetycznych wchodzą: pilingi chemiczne, mezoterapia, wypełnienia i drobne zabiegi dermatochirurgiczne (usuwanie włókniaków miękkich, brodawek). Staż pracy i duże doświadczenie zdobywane w Instytucie Wenerologii pozwalają jej skutecznie rozwiązywać problemy z zakresu chorób przenoszonych drogą płciową, a prawdziwą pasją zagadnienia diagnostyki znamion i wczesnej diagnostyki czerniaka.